هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید طبیعی

هیالورونیک اسید طبیعی توسط بدن ما تولید می شود: پوست را با برخی از عملکردهای اساسی خود غنی می کند. مولکول‌های هیالورونیک اسید وظیفه حفظ درجه ایده‌آل هیدراتاسیون، تورژی و پلاستیسیته را در بافت‌های مختلف انسان مانند پوست، غضروف و بافت همبند انجام می‌دهند.

آنها قادر به جذب و نگه داشتن بسیاری از مولکول های آب در داخل خود هستند که به عملکردهای فیزیولوژیکی زیر می شوند:

• عملکرد ساختار طبیعی هیالورونیک اسید
• عملکرد مرطوب کننده طبیعی هیالورونیک اسید
• عملکرد طبیعی ضد ضربه هیالورونیک اسید
• عملکرد روان کننده طبیعی هیالورونیک اسید
• عملکرد طبیعی دفاعی هیالورونیک اسید
• هیالورونیک اسید طبیعی از آسیب سلولی در اثر استرس فیزیکی جلوگیری می کند
• هیالورونیک اسید طبیعی شکل و تن بافت ها را حفظ می کند.

اطلاعات بیشتر

تحقیقات آرایشی و بهداشتی

تولید هیالورونیک اسید طبیعی در بدن ما دچار افت فیزیولوژیکی می شود: جنبه های قابل مشاهده این کاهش سطح هیالورونیک اسید طبیعی را می توان بر روی پوست مشاهده کرد که شروع به نشان دادن چین و چروک، افتادگی، چین خوردگی و کاهش حجم می کند.

تحقیقات آرایشی، تولید هیالورونیک اسید را از طریق تخمیر زیستی باکتریایی ممکن کرده است: این هیالورونیک اسید مصنوعی می تواند جایگزین برخی از عملکردهای هیالورونیک اسید طبیعی شود و همچنین مزایای آرایشی، ساختاری و پزشکی بیشتری را به همراه داشته باشد.

استفاده از محصولات آرایشی و زیبایی بر پایه این هیالورونیک اسید مصنوعی، لایه های سطحی پوست را بهبود می بخشد و ظاهری صاف تر می بخشد.

برای رفع کاهش تدریجی حجم، می توان به درمان عمیق تر با استفاده از پرکننده های پوستی تزریقی متوسل شد.

پرکننده های تزریقی هیالورونیک اسید می توانند برای بازگرداندن حجم و استحکام، ایجاد خطوط و ایجاد پوستی صاف و به طور طبیعی جوان مداخله کنند: آنها حمایتی را ارائه می دهند که از طریق یک روش ملایم نتیجه طبیعی می دهد.

هیالورونیک اسید همچنین در مواردی که مشکلات جدی تری وجود دارد مداخله می کند: تروما، اسکار، کمبودهای پاتولوژیک در حجم، کاهش عملکرد مفاصل، و همچنین شرایط پزشکی که می تواند از خواص هیالورونیک اسید مصنوعی بهره مند شود.

هیالورونیک اسید مصنوعی

استفاده از هیالورونیک اسید مصنوعی یک روش درمانی کم تهاجمی است: ریزگردها در زیر پوست قرار می گیرند و در امتداد خطوط ایده آل صورت توزیع می شوند تا جلوه ای برجستگی خطوط و افزایش هدفمند حجم ایجاد کنند.

بافت‌های ناحیه تزریق بالا می‌روند و پر می‌شوند و تنش قابل‌توجهی را به ظاهر کلی نواحی اطراف باز می‌گردانند.
برای به دست آوردن یک نتیجه طبیعی و زیبا، در حالی که به حداقل رساندن ناراحتی بیمار کمک می کند، این تحقیق سوزن های بسیار نازکی ایجاد کرده است.

ما چندین فرمول هیالورونیک اسید تزریقی ایجاد کرده‌ایم، به طوری که می‌توان آنها را با کاربردهای مختلف، با گسترش مداوم دامنه محصولات سازگار کرد: از پرکننده‌هایی برای ترمیم هیالورونیک اسید طبیعی، تا پرکننده‌هایی که برای درمان‌های ساختاری‌تر اختصاص داده شده‌اند.

به عنوان مثال، فیلرهای لب برای حفظ بافت نرم اما حجیم فرموله می شوند، در حالی که لیفت استخوان گونه فرمولی مناسب برای استحکام و مقاومت قوی تر و غیره برای بسیاری از درمان های مورد نیاز دارد.

در این زمینه، داشتن یک پزشک آگاه با آموزش عالی، متخصص در آناتومی صورت و پزشکی زیبایی، حساس به درخواست‌های متخصصین و با تجربه ثابت شده در استفاده از مناسب‌ترین فیلرها ضروری است.

محصولات ما

اطلاعات بیشتر

آیا میدانید؟

اطلاعات بیشتر

درباره ما

اطلاعات بیشتر

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر

تماس با ما