فیلر والیوم ژوابکس

ژوابکس والیوم جهت از بین بردن نواقص صورت، اصلاح عدم تقارن و نواقص بینی، زیباسازی چانه و گونه و از بین بردن جای زخم و آکنه عمیق کاربرد دارد.

این فیلر دارای دو وزن مولکولی ( 2000 و 1000 KDA) بوده و غلظت هیالورونیک اسید کراس لینک آن 25mg/ml  بوده  و  در Subcutaneous  و deep-Dermis تزریق میشود.

خواص رِئولوژیک این فیلر منحصر بفرد بوده و با ویسکوزیته 40 Pa و الاستیسیته 200 Pa بهترین فیلر را با خاصیت کشسانی مناسب جهت رفع نواقص بینی و چانه و گونه  ایجاد می نماید.

با ژوابکس والیوم بهترین خودت باش!

ژوابکس والیوم (Zhoabex Volume)، یکی دیگر از فیلرهای پوستی موجود در سبد محصولات رزفارما است که جهت از بین بردن نواقص صورت، اصلاح عدم تقارن و نواقص بینی، زیباسازی چانه و گونه و همچنین از بین بردن جای زخم و آکنه عمیق کاربرد دارد.

همان‌طوری که گفته شد، ژوابکس والیوم می‌تواند جای زخم و آکنه عمیق را از بین ببرد. هیالورونیک اسید موجود در فیلر پوستی ژوابکس والیوم می‌تواند بافت اطراف محل تزریق را نرم کند. اگر از آکنه یا سایر شرایطی که باعث ایجاد جای زخم روی پوست شما شده‌اند رنج می‌برید، ژوابکس والیوم می‌تواند به شما در بهبود آن‌ها کمک کند. با‌این‌حال، در نظر داشته باشید که ژوابکس والیوم نمی‌توانید برای همه‌ی انواع جای زخم استفاده کنید و بهتر است پزشک شما در این مورد تصمیم‌گیری کند.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود مردم به‌سراغ استفاده از فیلرهای پوستی بروند، عدم تقارن صورت است. عدم تقارن صورت باعث برهم خوردن زیبایی ظاهری می‌شود و به‌همین‌دلیل بسیاری از مردم تمایل دارند با انجام روش‌های مختلفی مانند جراحی فک و چانه، صورت خود را زاویه‌دار کرده و آن‌را خوش‌فرم کنند.

در برخی جوامع و کشورها، فک و چانه‌ی برجسته را با زنانگی و زیبایی زنانه مرتبط می‌دانند. البته برخی مردان نیز به فک و چانه‌ی برجسته علاقه‌مند هستند و این روزها به انجام جراحی زیبایی فک تمایل دارند؛ اما تعداد آن‌ها نسبت به زنان بسیار کمتر است. افرادی که به این روش علاقه‌مند هستند معمولاً زنان هستند و می‌خواهند فرم فک و چانه برجسته‌تری داشته باشند.

زاویه‌سازی فک و چانه معمولاً به‌کمک جراحی وی-لاین انجام می‌شود. جراحی وی-لاین، یک روش پزشکی تهاجمی است که البته عوارضی نظیر درد و کبودی، سردرد پس از بیهوشی عمومی، تورم و التهاب، خون‌ریزی، ترمیم ناهموار یا عدم تقارن فک و آسیب عصبی که باعث بی‌حسی لب یا لبخند نامتقارن می‌شود را به همراه دارد. از طرف دیگر بسیاری از افراد به‌دلایلی نظیر بیماری‌های زمینه‌ای نمی‌توانند این عمل زیبایی را انجام دهند و همین باعث می‌شود تا به‌دنبال روش‌های جایگزین باشند.

افرادی که درمورد تغییر خط فک و چانه‌ی خود مردد هستند؛ اما همچنان می‌خواهند که آن‌را انجام دهند، یا آن دسته از افرادی که به‌دلیل وجود بیماری‌های زمینه‌ای نمی‌توانند جراحی را انجام دهند، می‌توانند از فیلر پوستی ژوابکس والیوم استفاده کنند. ژوابکس والیوم می‌تواند خطوط فک و چانه‌ را باریک کرده و آن‌ها را برجسته‌تر کند. اگرچه نتیجه‌ی نهایی حاصل از تزریق ژوابکس والیوم ماندگاری دائمی ندارد؛ اما نتیجه‌ای که ارائه می‌دهد می‌تواند به صورت بیمار ظاهری جذاب بخشیده و به او کمک کند تا درمورد ادامه‌ی تزریق فیلر در آینده تصمیم بگیرد.

همان‌طوری که گفته شد، ژوابکس والیوم می‌تواند به رفع عدم تقارن و نواقص بینی نیز کمک کند. می‌توان از ژوابکس والیوم برای رینوپلاستی مایع هم استفاده کرد. رینوپلاستی مایع، روشی غیرتهاجمی است که برای بهبود ظاهر و هماهنگی بینی با آناتومی صورت استفاده می‌شود. درمورد بینی نیز همان ترجیحات منحصربه‌فرد و شخصی مطرح است. اگرچه بینی ایده‌ئال، به فرمی از بینی گفته می‌شود که سایر اجزای صورت را باهم هماهنگ می‌کند. به‌طور کلی، از فیلر ژوابکس والیوم برای پنهان کردن ویژگی‌های نامطلوب بینی یا شکل دادن به فرم کلی آن استفاده می‌شود.

فیلر پوستی ژوابکس والیوم همانند سایر فیلرهای پوستی شرکت رزفارما، بر پایه‌ی هیالورونیک اسید ساخته شده است. هیالورونیک اسید یا به‌اختصار HA، یک ماده‌ی طبیعی است که به‌طور طبیعی در پوست شما یافت می‌شود. این ماده کمک می‌کند تا پوست شما صاف و هیدراته شود. هیالورونیک اسید یک آب‌رسان قوی است و می‌تواند تا ۱۰۰ برابر وزن خود، آب را نگه دارد؛ به این معنی که آب را به تمام لایه‌های پوست می‌کشد و در آن‌جا نگه می‌دارد.

هیالورونیک اسید موجود در ژوابکس والیوم همانند سایر فیلرهای پوستی تولید شده توسط شرکت رزفارما، به‌کمک عامل مصنوعی BDDE، کراس-لینک شده است. بین مولکول‌های هیالورونیک اسید کراس-لینک شده، اتصالات عرضی برقرار است و این اتصالات بی‌شمار، زنجیره‌ی محکمی ایجاد می‌کنند که در نهایت باعث افزایش استحکام و ماندگاری فیلر پوستی خواهد شد. غلظت هیالورونیک اسید کراس-لینک شده‌ی فیلر ژوابکس والیوم ۲۵ میلی‌گرم در میلی‌لیتر است و به‌صورت زیرجلدی در لایه‌ی عمیق پوست تزریق می‌شود.

این فیلر دارای دو وزن مولکولی ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ کیلودالتون بوده و خواص رِئولوژیک این فیلر کاملاً منحصربه‌فرد بوده و با ویسکوزیته (گران‌روی) ۴۰ پاسکال و الاستیسیته (خاصیت کشسانی) ۲۰۰ پاسکال، بهترین فیلر جهت رفع نواقص بینی، چانه و گونه به‌شمار می‌رود.

در بسته‌بندی این محصول، سرنگ مخصوص تزریق قرار گرفته است که کاملاً مخصوص این محصول است.