فیلر سافت تاچ ژوابکس - جوانساز و آبرسان

ژوابکس سافت تاچ یک جوانساز فوق العاده است، سبب بهبود در ساختار بافت صورت با آبرسانی مناسب، ایجاد شفافیت ، حجم‌دهی ایده آل و تحریک فیبروبلاست های کلاژن ساز می‌شود. این فیلر می‌تواند همراه با تزریق فیلرهای دیپ و ولوم بهترین زمینه را برای عملکرد آنها فراهم آورد.

در تهیه ژوابکس سافت تاچ از تکنولوژی منحصر بفردی به نام TMW استفاده شده است  بطوریکه در یک فیلر سه وزن مولکولی (KDA 2000 و 1000و 500) گنجانده شده است و غلظت هیالورونیک اسید کراس لینک آن 25mg/ml می‌باشد.

این فیلر با روش رتروگرید یا میکرو بلوس در Subcutaneous  و Deep-Dermis  در چهار نقطه از صورت تزریق می‌شود و تاثیر سریع و ماندگار آن پدیدار می‌شود و باعث صافی و شفافیت پوست می‌گردد.

جوانسازی پوست با سافت تاچ ژوابکس

با افزایش سن، سلول‌های پوست با سرعتی آهسته‌تر تقسیم می‌شوند و لایه‌ی داخلی پوست که «درم» نام دارد، رفته‌رفته نازک‌تر می‌شود. نازک‌تر شدن درم، خاصیت ارتجاعی پوست را از بین می‌برد و ساختار پوست را شُل می‌کند.

پوست پیر، رفته‌رفته توانایی خود را در جذب و حفظ رطوبت از دست می‌دهد، چربی کمتری تولید می‌کند و اگر آسیب ببیند، دیرتر بهبود می‌یابد. تمام این موارد، به فرآیند چروک شدن پوست کمک می‌کنند.

ژوابکس سافت تاچ (Zhoabex Soft Touch) یکی از محصولات فوق‌العاده برای جوان‌سازی پوست است که با آبرسانی مناسب باعث بهبود ساختار بافت صورت می‌شود. این فیلر پوستی می‌تواند باعث ایجاد شفافیت پوست، حجم‌دهی ایده‌ئال و تحریک فیبروبلاست‌های کلاژن‌ساز شود. این فیلر می‌تواند همراه با تزریق فیلرهای دیپ و ولوم، بهترین زمینه را برای عملکرد آن‌ها فراهم کند.

پیری پوست در اثر عوامل خارجی و گذر زمان، با افزایش هیپوتونی پوست و کاهش خاصیت ارتجاعی آن مشخص می‌شود و از نظر بالینی نیز با هیدراتاسیون ضعیف، وجود چین‌وچروک و کاهش حجم مشخص می‌شود.

فیلر پوستی ژوابکس سافت تاچ به لطف خواص مرطوب‌کنندگی و احیا کننده‌ی خود، می‌تواند اثر پُرکنندگی و بازسازی‌کنندگی زیستی را اعمال کند. این فیلر همانند سایر فیلرهای پوستی تولید شده توسط شرکت رزفارما، بر پایه‌ی هیالورونیک اسید ساخته شده است. هیالورونیک اسید که معمولاً به‌اختصار «HA» نامیده می‌شود، یک مولکول طبیعی است که تقریباً در تمام مایعات و بافت‌های بدن ما، عمدتاً در پوست، چشم‌ها و مفاصل یافت می‌شود. در واقع، تقریباً ۵۰ درصد از کل HA در پوست قرار دارد.

هیالورونیک اسید موجود در فیلرپوستی ژوابکس سافت تاچ، به‌صورت کراس-لینک فرمول‌بندی شده است. هیالورونیک اسید یک پلیمر بدون شاخه است که به‌طور طبیعی توسط بدن تولید می‌شود و به‌طور گسترده در بافت هم‌بند، اپیتلیال و عصبی پخش می‌شود. وجود آن در سطح پوست، خاصیت ارتجاعی، نرمی، درخشندگی و آبرسانی به پوست صورت و بدن را تضمین می‌کند و از پوست در برابر آسیب‌های ناشی از پرتو فرابنفش، عوامل خارجی مانند دود و استرس فیزیکی محافظت می‌کند و در نتیجه باعث ایجاد ظاهر و پوستی زیبا خواهد شد.

اتصال عرضی یا کراس-لینک، به مولکول‌های هیالورونیک اسید خطی اجازه می‌دهد تا به یکدیگر متصل شوند تا ساختار‌های جدیدی متشکل از چندین رشته هیالورونیک اسید با وزن مولکولی بالاتر ایجاد شود. در تزریق فیلر پوستی ژوابکس سافت تاچ، از تکنیک تزریق ۴ نقطه‌ای Bio-Lift استفاده می‌شود. بیولیفت یک تکنیک تزریق پیشرفته است که کاربردهای زیادی دارد و بیشتر در طب سوزنی مورد توجه قرار گرفته است. در این روش، ۴ نقطه از صورت که از نظر آناتومیک شناسایی شده‌اند مورد توجه قرار می‌گیرند.

بیولایف، یک تکنیک کمتر تهاجمی برای تزریق فیلر به بافت‌ها است که هم می‌تواند اثر لیفت و بازسازی داشته باشد و هم به جوان‌سازی پوست کمک می‌کند.

این ۴ نقطه عبارتند از:

  • فرورفتگی بین تراگوس و کندیل فک
  • فرورفتگی در انتهای بیرونی استخوان ابرو
  • دو سانتی‌متر از بال بینی
  • گوشه فک، در فرورفتگی لبه جلویی عضله ماستر

از این فیلر معمولاً برای رفع چین‌وچروک‌های سطحی پوست استفاده می‌شود. ژوابکس سافت تاچ، به لایه‌ی بالایی پوست (درم) تزریق می‌شود تا به پوست حجم بخشیده و اثری طبیعی ایجاد کند. این فیلر با روش رتروگرید یا میکروبلوس به‌صورت زیرجلدی در ۴ نقطه‌ای که معرفی شد تزریق می‌شود و تأثیر سریع و ماندگار آن پدیدار می‌شود و باعث صافی و شفافیت پوست می‌گردد.

خواص رِئولوژیک فیلر ژوابکس سافت تاچ کاملاً منحصربه‌فرد بوده و با ویسکوزیته (گران‌روی) ۱۰ پاسکال و الاستیسیته (کشسانی) ۳۰ پاسکال، بهترین فیلر بازار است که می‌تواند با خاصیت کشسانی مناسب، جهت جوان‌سازی، آبرسانی و رفع چروک‌های سطحی پوست عمل کند.

فیلر پوستی ژوابکس سافت تاچ نیز همانند سایر محصولات ژوابکس و سایر محصولات موجود در بازار، اثربخشی موقت دارد و این یعنی باید هر ۴ الی ۶ ماه یک‌بار، مجدداً فیلر را تزریق کنید تا ظاهر صورت شما حفظ شود.