فیلر لایت لاینز ژوابکس

ژوابکس لاین لاینز جهت درمان چروک های ریز دور چشم ، جای جوش و جوانسازی لب بکار می‌رود.

ژوابکس لاین لاین برای ایجاد خط لب و باز شدن چروک های بارکد(پشت لب) کاربرد دارد. این فیلر دارای دو وزن مولکولی ( 500 و 1000 KDA) بوده و غلظت هیالورونیک اسید کراس لینک آن 25mg/ml  بوده  و در Mid-Dermis تزریق میشود.

خواص رِئولوژیک این فیلر منحصر بفرد بوده و با ویسکوزیته 15 Pa و الاستیسیته 40 Pa بهترین فیلر را با خاصیت کشسانی مناسب جهت تزریق در اطراف چشم و لب ایجاد می نماید.

با ژوابکس لایت لاین بهترین خودت باش!

ژوابکس لایت لاینز (Zhoabex Light Lines) یکی از فیلرهای پوستی محبوب موجود در بازار است که به از بین بردن جای جوش، آکنه و زخم و همچنین از بین بردن چروک‌های ریز دور چشم و جوان‌سازی ناحیه‌ی اطراف لب کمک می‌کند. این فیلر بهترین محصول موجود در بازار برای از بین بردن خطوط بارکد (چروک پشت لب) به‌شمار می‌رود.

چین‌وچروک‌ها، خطوط ظریف یا عمیق و چین‌هایی هستند که با افزایش سن و پیری پوست، در پوست ایجاد می‌شوند. برخی از چین‌وچروک‌ها می‌توانند شکاف یا شیار‌هایی سطحی باشند و ممکن است بیشتر در اطراف چشم، دهان و گردن مشخص شوند. برخی از این چین‌وچروک‌ها ممکن است در اثر عوامل دیگری مانند خنده ایجاد شوند و با پیری پوست ارتباطی نداشته باشند؛ اما آن‌چه که اهمیت دارد این است که وجود این چین‌ها حتی اگر سطحی باشند، از زیبایی و طراوت پوست می‌کاهند.

به‌عنوان‌مثال، طی روند طبیعی پیری پوست، با گذشت زمان پوست به‌طور طبیعی خاصیت ارتجاعی خود را ازدست می‌دهد. قرار گرفتن در معرض پرتو فرابنفش نیز به‌سرعت علائم پیری پوست را افزایش می‌دهد. سیگار کشیدن نیز می‌تواند روند پیری پوست را تسریع کند و به کلاژن آسیب برساند. حرکات مداوم صورت مانند چشم دوختن یا خندیدن می‌تواند منجر به ایجاد خطوط ظریف شود. البته این‌ یک عامل طبیعی است و شما نمی‌توانید تا پایان عمر نخندید. البته می‌توان با انجام یک‌سری کارها از ایجاد چین‌وچروک‌ها پیشگیری کرد؛ اما باید توجه داشته باشید که حتی اگر تلاش بسیاری کنید و وسواس زیادی هم به‌خرج دهید، بازهم نمی‌توانید بر عامل زمان غلبه کنید و بالاخره پیری پوست به‌سراغ شما خواهد آمد.

خوش‌بختانه این روزها درمان‌های مختلفی برای پیری پوست وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید. یکی از این درمان‌های مؤثر، فیلرهای پوستی هستند که در انواع مختلفی به بازار عرضه شده‌اند. فیلرهای پوستی یکسان نیستند و کاربردهای مختلفی دارند و هریک از آن‌ها برای کار خاصی طراحی شده اند و مشکل خاصی را برطرف می‌کنند. یکی از این فیلرها که به‌صورت تخصصی می‌تواند چین‌وچروک‌های سطحی پوست و اطراف چشم را برطرف کند و به جوان‌سازی پوست شما کمک کند، ژوابکس لایت لاینز است که توسط شرکت رزفارما تولید شده است و می‌تواند زیبایی و نشاط را به صورت شما بازگرداند. جالب است بدانید که این فیلر به فیلر زیر چشم نیز شناخته می‌شود، زیرا بیشترین کاربرد آن برای اطراف چشم می‌باشد.

ژوابکس لایت لاینز همانند سایر فیلرهای پوستی شرکت رزفارما بر پایه‌ی هیالورونیک اسید ساخته شده است. هیالورونیک اسید ماده‌ای است که به‌طورطبیعی در پوست، چشم و مفاصل وجود دارد. عملکرد اصلی آن به دام انداختن آب در داخل سلول های بافتی، مرطوب نگه داشتن چشم و روان نگه داشتن مفاصل است. حدود ۵۰درصد از کل هیالورونیک اسید بدن در پوست ذخیره شده است. اگر در اثر اتفاقات مختلفی نظیر قرار گرفتن در معرض پرتو فرابنفش، در این مقدار کوچترین تغییری ایجاد شود، می‌تواند منجر به ایجاد چین‌وچروک شود.

هیالورونیک اسید می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی عمق چین‌و‌چروک‌ها را کاهش دهد و استحکام و قابلیت ارتجاعی پوست را افزایش دهد. محبوب‌ترین فیلرهای پوستی، فیلرهای پوستی مبتنی بر هیالورونیک اسید هستند. فیلرهای پوستی مبتنی بر هیالورونیک اسید می‌توانند چین‌وچروک‌های صورت را به‌طور کامل رفع کنند و ماندگاری نسبتاً خوبی دارند.

در فیلر پوستی ژوابکس لایت لاینز از هیالورونیک اسید کراس-‌لینک شده استفاده شده است. برقراری اتصالات عرضی بین زنجیره‌های هیالورونیک اسید باعث می‌شود که محصول نهایی فرم ژل‌مانند داشته باشد. هرچه تعداد اتصالات عرضی بیشتر باشد، قدرت فیلر بیشتر بوده و توانایی لیفت بهتر و ماندگاری طولانی‌مدت‌تری دارد. علاوه‌براین، در فیلر ژوابکس لایت لاینز به‌دلیل فرمول منحصربه‌فردی که وزن‌های مولکولی مختلف هیالورونیک اسید (۵۰۰ و ۱۰۰۰ کیلودالتون) را باهم ترکیب می‌کند، شاهد احیای بیولوژیکی پوست (لیفت کردن و آبرسانی) هستیم.

غلظت هیالورونیک اسید کراس-لینک شده‌ی موجود در ژوابکس لایت لاینز ۲۵ میلی‌گرم در میلی‌لیتر بوده و در لایه‌ی میانی پوست تزریق می‌شود. خواص رِئولوژیک این فیلر کاملاً منحصربه‌فرد بوده و با ویسکوزیته (گران‌روی) ۱۵ پاسکال و الاستیسیته (خاصیت کشسانی) ۴۰ پاسکال، بهترین فیلر را با خاصیت کشسانی مناسب جهت تزریق در اطراف چشم و لب ایجاد می‌کند. در بسته‌بندی این محصول سرنگ تزریق مخصوص قرار گرفته است. سرنگ و زاویه‌ی تزریق از اهمیت بالایی در نتیجه‌ی تزریق فیلر برخوردارند.